Drzwi frontowe są bardzo ważne!

Drzwi są niezwykle magiczne, szczególnie te, przez które przechodzisz z jednego królestwa do drugiego. I takie właśnie są frontowe drzwi w twoim domu, nie tylko dlatego, że oddzielają zewnętrzny świat od wewnętrznego, ale również ze względu na to, że twój dom, którego właścicielem jest magiczny gospodarz, istnieje na wzniesionej płaszczyźnie istnienia. Sam w sobie stanowi magiczne królestwo.
drzwi frontowe
info: https://stylowo-mieszkam.pl/29-lozka-loza-toaletki

Dlatego twoje frontowe drzwi powinny być wręcz urzekające. Stanowią one magiczne narzędzie do przyciągania wszelkiego szczęścia. Określają ponadto jakość, ilość i wibracje wstępującej
energii.
Uwaga: jeśli mieszkasz w bloku i nie możesz zbytnio zmienić wyglądu drzwi z zewnątrz, nie martw się! Zrób, ile jesteś w stanie. Przecież jest tyle innych sposobów na przywołanie do domu magicznej energii. Odwiedź tę stronę i przeczytaj więcej.

Oczyść drogę
Energia przepływa przez frontowe drzwi niczym woda:
z zewnątrz do domu. Pomyśl, czy może coś ją blokować? Podam kilka przykładowych rzeczy, które mogą stanowić przeszkodę dla swobodnego przepływu dobrodziejstw losu do twego domu i życia:

Wielkie doniczkowe drzewo częściowo blokujące widok drzwi z ulicy
Posąg anioła z kamienia, który musisz omijać, aby nie uderzyć się w nogę lub palec.
Stół w domu, przez który nie można otworzyć frontowych drzwi na całą szerokość.
Najlepiej, jeśli frontowe drzwi i droga do nich prowadząca nie są w żaden sposób zablokowane lub zastawione. Drzwi powinno się swobodnie otwierać i zamykać. W ten
sposób oczyszczasz drogę dla właściwej ilości pozytywnej energii (a to oznacza szczęście, dostatek, dobrodziejstwa losu itp.) wstępującej w progi twego domu.